Naujienų aktualijos

2017 birželio 12d., 10:15

Mūsų gimnazisčių sėkmė Lietuvos kino centre

Teatro pamokas lankančios II ag klasės mokinės dalyvavo Lietuvos kino centro konkurse „Dokumentika mokykloje", pateko į įvertintų filmų penketuką ir laimėjo specialaus paminėjimo prizą.

2017 birželio 5d., 09:41

„C&te" vizitas LR Ūkio ministerijoje

MMB „C&te" narės Greta Jarmalavičiūtė ir Alvita Kelmelytė kartu su ekonomikos mokytoju Modestu Raudoniu dalyvavo susitikime su LR ūkio ministru Mindaugu Sinkevičiumi.

2017 birželio 2d., 23:23

„Gimnazijos garbė 2017“

Daugų Vlado Mirono gimnazijos bendruomenė mokslo metus baigė renginiu „Gimnazijos garbė 2017“. Šios šventės metu pagerbti mokslo pirmūnai, konkursų, olimpiadų, sporto varžybų bei turnyrų nugalėtojai.

2017 birželio 2d., 13:47

Konferencijoje „Išgirskite mus"

Gegužės 31 dieną Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo moksleivių konferenciją „Išgirskite mus". Konferencijoje sėkmingai dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos mokinės.

2017 gegužės 31d., 00:30

Penktokai iškylauja

Penktos klasės mokiniai su auklėtoja ir tėveliais važiavo į labai turiningą ekskursiją, o vakar labai smagiai praleido popietę prie ežero.
Įspūdžiai...

2017 gegužės 30d., 21:18

Rajoninės keturkovės varžybos 2017

Simne vykusiose lengvosios atletikos keturkovės varžybose mergaičių komanda iškovojo II vietą, berniukų - III vietą.

2017 gegužės 30d., 20:41

Antrokų ir ketvirtokų išvyka į Vilnių

Penktadienį, gegužės 26 dieną, 2b ir 4a klasių mokiniai išvyko į Vilnių. Jie lankėsi Valdovų rūmuose ir pramogų centre "Lazerių erdvė".

2017 gegužės 30d., 20:39

Paskutinis skambutis 2017

Nuaidėjo paskutinis skambutis...
Mokytojos Žiedūnės filmuota medžiaga.

2017 gegužės 25d., 20:19

PAMOKOS BE SIENŲ

Gegužė 23 dieną gimnazijoje vyko netradicinės pamokos. Kelios klasės pasidalino savo įspūdžiais.

2017 gegužės 25d., 11:28

Pirmokai pramogų parke „Tarzanija"

Pirmokai pramogų  parke „Tarzanija"

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo tarpmokyklinį konkursą ,,Silantams draugiškiausia klasė". Mūsų gimnazijos pirmokai šį konkursą laimėjo ir ir gavo dovanų kuponus į nuotykių parką „Tarzanija".