Naujienų aktualijos

2010 sausio 14d., 23:41

"Beždžioniukų diskoteka"

"Beždžioniukų diskoteka"

Praėjusį ketvirtadienį (sausio 14 d.) Aktų salėje vyko pradinių klasių mokinių "Beždžioniukų diskoteka". Pasirodymus paruošė 3-4 kl. moksleiviai. Geriausieji buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Renginį rengė MT.

2010 sausio 14d., 14:55

Dėmesio! Filmo premjera!

Dėmesio! Filmo premjera!

Kviečiame visus: tiek mokinius, tiek mokytojus, tiek mokyklos svečius, pirmadienį (01-18) per antrąją ilgąją pertrauką į filmo „Penki labiausiai paplitę stereotipai apie vyrus ir moteris“ premjerą. Aktoriai – Kristina, Karolis, Miglė, Raimonda, Arnoldas ir kiti „EUROSCOLOS“ komandos dalyviai. Filmą rodysime mokyklos didžiajame vestibiulyje.

2010 sausio 14d., 09:29

PAPRASTA ISTORIJA

Vieną dieną sūnus paklausė: "Tėti, ar bėgsi su manim kartu maratoną?"
Jo tėtis atsakė "taip", ir jie nubėgo kartu maratoną.

2010 sausio 13d., 14:16

Vilnonių kojinių vakarėlis :)

Vilnonių kojinių vakarėlis :)

Mūsų mokyklos teatro studijoje kiekvienais metais vyksta kamerinis renginys. Šiemet tokio vakarėlio tema - „Nusimauk batus, praturtink sielą“. Renginys jau tradicinis, jis paprastai prasidėdavo nauju spektakliu arba miniatiūra, o šiemet ši nerašyta sutartis buvo lyg ir sulaužyta. Teatrinukai pristatė pjesę, pastatytą lietuvių liaudies pasakos motyvais.

2010 sausio 12d., 12:52

Laisvės gynėjams - Giesmių giesmė...(PAPILDYTA foto)

Laisvės gynėjams - Giesmių giesmė...(PAPILDYTA foto)

Sausio 13 - oji - didinga ir gedulinga. Gynėjų aukos, tūkstantinė lietuvių valia, drąsa sudavė iki tol neregėtą smūgį imperijai ir totalitarizmui. Herojiška mirtis tepaskatina kiekvieną iš mūsų atgimti šviesai, meilei, tiesai - atgimti Lietuvai. Tegul tai būna ne tik žodžiai...

2010 sausio 8d., 14:08

Įžengėme į naują tūkstantmetį...

Įžengėme į naują tūkstantmetį...

Jau savaitė kaip mes visi kartu atvertėme naujo tūkstantmečio puslapį. Kokiu rašalu, kokiomis spalvomis, kokiomis viltimis mes jį pildysime, priklauso tik nuo mūsų. Taigi dar kartą visus su naujomis viltimis, svajonėmis, tegul meilė nuolat „dega jūsų širdyse“...

2010 sausio 8d., 12:08

Dėmesio!!! Pirmoji Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada :)

Dėmesio!!! Pirmoji Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada :)

Pagaliau jau pradeda startuoti Lietuvos mokinių 1-oji Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Jau vyko pirmasis šios olimpiados etapas, su rezultatais jus ir norime supažindinti. Į rajoninį turą deleguosime tris mokines. Linkime joms sėkmės rajoniniame ture.

2009 gruodžio 22d., 15:17

„Saugus kelias ir aš" laimėtojai

„Saugus kelias ir aš" laimėtojai

Gruodžio 21 d. bendrovės „Alytaus regiono keliai” konferencijų salėje rinkosi mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai. Buvo apdovanojami konkurso „Saugus kelias ir aš" laimėtojai.

2009 gruodžio 21d., 15:20

9a pergalė Simne

9a pergalė Simne

Artėjant šventėms rajone buvo organizuota daug sportinių renginių. Simno gimnazijoje vyko krepšinio varžybos 3x3.

2009 gruodžio 21d., 13:00

Konkursui „Tūkstantmečio vaikai“ įvykus

Konkursui „Tūkstantmečio vaikai“ įvykus

Šis konkursas sulaukė nemažai dalyvių iš 9-12 klasių. Kiekviena klasė delegavo po vieną stipriausią mokinį, tačiau, konkursui dar neprasidėjus, dalyvius apėmė šiokia tokia panika. Iš konkurso, dar jam net nespėjus prasidėti, pasitraukė 9b klasės lyderis, dvyliktokai niekaip negalėjo apsispręsti... Tačiau tuo pat metu konkurse panoro dalyvauti aštuntokas...