Naujienų aktualijos

2009 gruodžio 14d., 15:23

„Jei išliks kalba, liks ir Lietuva“

„Jei išliks kalba, liks ir Lietuva“

Gruodžio 9 d. mūsų mokykloje įvyko projektas, skirtas suaugusiųjų švietimo savaitei „Jei išliks kalba, liks ir Lietuva“.

2009 gruodžio 11d., 13:21

Konkursas „Norime augti sveiki“:)

Konkursas „Norime augti sveiki“:)

Šiandien, gruodžio 11 d., mūsų mokykloje vyko 6-8 klasių mokinių sveikatos žinių konkursas „Norime augti sveiki“, kurį inicijavo Alytaus rajono savivaldybės Sveikatos biuro centro darbuotojos. Jiems talkino dvyliktos klasės mokinės Kristina ir Ilona.

2009 gruodžio 10d., 09:03

Amatų diena mūsų mokykloje

Amatų diena mūsų mokykloje

Gruodžio 9d. Daugų Vlado Mirono vidurinėje mokykloje vyko amatų mainai. Į mokyklą atvyko svečiai iš Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos. Jie pristatė savo darbus, išmokė mūsų mokinius išsikarpyti angeliukus, stilizuotas užuolaidėles. Mūsiškiai mokė iš vytelių nusipinti gėlytes. Vyko gražus mažųjų amatininkų, jų vadovių ir atėjusių į renginį kitų klasių mokinių bendradarbiavimas.

2009 gruodžio 2d., 10:28

ALYTAUS APSKRITIES KLASIŲ KREPŠINIO TURNYRAS

ALYTAUS APSKRITIES KLASIŲ KREPŠINIO TURNYRAS

ALYTAUS APSKRITIES KLASIŲ KREPŠINIO TURNYRE DALYVAUS IR MŪSŲ MOKYKLOS 11 B KLASĖS MOKINIAI

2009 gruodžio 1d., 14:35

„Atkakliai deklaravome – norime būti gimnazija“

„Atkakliai deklaravome – norime būti gimnazija“

Šiuos mokslo metus Daugų Vlado Mirono vidurinė mokykla pradėjo su dviem smagiomis žiniomis. Viena jų – savaitraščio „Veidas” tradiciškai sudaromame Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitinge pagal abiturientų įstojimą į pirmą pasirinktą specialybę užimta aukšta – 24-oji – vieta. Pagal minėtą rodiklį Daugų vidurinė šiemet aplenkė visas Alytaus apskrities mokyklas.
Antra...

2009 gruodžio 1d., 14:03

Gera iniciatyva - moderni biblioteka

Gera iniciatyva  - moderni biblioteka

Graži ir gera iniciatyva šiandien jau skina vaisius - laimėtas projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų modernizavimas“. Mokyklos bibliotekos erdvės pasikeitusios – naujos lentynos, nauji stalai, nauji kompiuteriai... Belieka pridurti: gera iniciatyva – moderni biblioteka.

2009 lapkričio 30d., 08:44

Adventas – žmogaus santykio su Kristumi apmąstymas

Adventas – žmogaus santykio su Kristumi apmąstymas

Advento metas – tai susimąstymo, susikaupimo metas, kai iš naujo apmąstome, ką gero padarėme, ką turėtume savo gyvenime keisti, kaip turėtume gyventi toliau...

2009 lapkričio 25d., 10:14

Karantinas – ne trukdis mokytis:)

Karantinas – ne trukdis mokytis:)

Gripo epidemija paskelbta visoje šalyje, tačiau nesergantiems niekas netrukdo mokytis. Savo komentaruose rašote, kad mokytis ir sužinoti trokštate kasdien. Todėl atsižvelgdami į jūsų išsakytas pastabas ir norus, paruošėme įvairių užduočių...

2009 lapkričio 20d., 08:55

Saugokimės gripo :)

Saugokimės gripo :)

Lietuvoje siautėja kiaulių gripo virusas. Ne išimtis ir mūsų mokykla. Vakar buvo suskaičiuoti visi sergantieji, tačiau iki karantino paskelbimo dar trūko dviejų procentų sergančiųjų. Ką daryti, kaip išvengti ir nepanikuoti, skaitykite toliau...

2009 lapkričio 20d., 08:45

Šiandien pabūkime dėmesingesni vaikams

Šiandien pabūkime dėmesingesni vaikams

Šiandien visame pasaulyje švenčiama Vaikų teisių deklaracijos pasirašymo diena. Kviečiame ir jus pabūti kartu su savo vaikais, pasidžiaugti jų sėkmėmis, nuraminti ir paguosti, ištikus nesėkmei.