Pasiekimai

2015-2016 m.m. pasiekimai ir laimėjimai

MAŽOSIOS NOMINACIJOS

Už sportinius pradinių klasių mokinių pasiekimus

J. Diksienė

Alytaus rajono pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos

III vieta

Karolis Šreideris 3a klasė Gabrielis Šimkus 3a klasė Laurynas Sabaitis 3a klasė Emilija Degėsytė 4a klasė

Rokas Kelmelis 4a klasė

Vakaris Patinskas 4a klasė

Matas Ptašnykas 4a klasė

Matas Kostas Mikailionis 4a klasė

J. Diksienė

Linksmųjų estafečių spartakiada „Gera vaiko sveikata – darnos matas“

I vieta

Komanda:

Eiminas Kurapka 2a klasė

Titas Maldanis 2a klasė

Laurynas Sabaitis 3a klasė

Redas Zalieckas 3a klasė

Emilija Degėsytė 4a klasė

Rokas Kelmelis 4a klasė

J. Diksienė

Orientavimosi varžybos

I vieta

Austėja Sabaitė 1a klasė

Matas Šilanskas 1a klasė

Rojus Tupikas 1b klasė

Lukas Mikailionis 1a klasė

Vakarė Juškevičiūtė 2a klasė

Edvardas Dirsė 2a klasė

Joris Buslajevas 2a klasė

Kasparas kelmelis 2a klasė

J. Diksienė

Už pasiekimus tinklinio varžybose

M. Juonienė

Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų tinklinio varžybos

III vieta

Matačinskas Justinas IV ag klasė

Sabandirovas Elonas Ibg klasė

Kazakevičius Vainius IIag klasė

Remeika Paulius IVag klasė

Grincevičius JustasIVag klasė

Smolskus Marius IVag klasė

Zapolskas Lukas IVag klasė

M. Juonienė

Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų merginų tinklinio varžybos

II vieta

Gerda Vitkauskaitė IV ag klasė

Iveta Zalieckaitė IIIag klasė

Gabrielė Petrauskaitė IIIag klasė

Kamilė Diksaitė IIag klasė

Gabija Zapolskaitė Iag klasė

Alvita Kelmelytė Iag klasė

Greta Jarmalavičiūtė Ibg klasė

Lukrecija Mačionytė Ibg klasė

Greta Chaškauskaitė IIag klasė

Karolina Jakubavičiūtė Iag klasė

M. Juonienė

VIII - ajame Respublikiniame jaunųjų atlikėjų lopšinių konkurse ,,Pavasariniai žiedai 2016‘‘

Laureato diplomą.

Gabija Gudaitytė 8b kl.

D.Laniauskienė

AUKŠTESNĖS NOMINACIJOS

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“ regioninis turas

Diplomas III vieta

Meida Muzikevičiūtė 5a klasė

R.Aleksandravičienė

Už mokinių teatrinius pasiekimus

Ž.Maldonienė

Respublikinis dokumentinių filmukų konkursas „Mano mėgstamiausias dalykas mokykloje“.

II vieta

Jovita Veličkaitė IVag klasė

Justina Biekšaitė IVag klasė

Simona Ogilbaitė IVbg klasė

Rapolas Puzonas IIag klasė

Greta Chaškauskaitė IIag klasė

Kamilė Diksaitė IIag klasė

Ž.Maldonienė

Respublikinis teatrų festivalis „Žodžiai“

Diplomas ir nominacija „Už jautrumą, aktualumą ir meilę Lietuvai“

Ernestas Dirsė 8a klasė

Iveta Truncytė 8b klasė

Gabija Martišiūnaitė 8b klasė

Gabija Gudaitytė 8b klasė

Skirmantė Sakalauskaitė 8b klasė

Austėja Ivanauskaitė 8b klasė

Ema Martinkutė 8b klasė

Miglė Venckutė 7a klasė

Inga Jakimavičiūtė 8b klasė

Lina Vilkaitė 8b klasė

Ž.Maldonienė

Respublikinis „Vaikų linijos“ ir „Western Union Foundation Lithuania“ „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2016“ muzikinis mokinių konkursas „Padėk man užaugti be patyčių“

Padėka

Ernestas Dirsė 8a klasė

Iveta Truncytė 8b klasė

Gabija Martišiūnaitė 8b klasė

Gabija Gudaitytė 8b klasė

Skirmantė Sakalauskaitė 8b klasė

Austėja Ivanauskaitė 8b klasė

Ema Martinkutė 8b klasė

Miglė Venckutė 7a klasė

Inga Jakimavičiūtė 8b klasė

Lina Vilkaitė 8b klasė

Ž.Maldonienė

Lietuvos kino centro konkursas „Mano mokykloje“

Sukūrė filmą „Ką išmoksi ant pečių nenešiosi“

Padėka

(specialus paminėjimas)

Komanda „A+B“

Rapolas Puzonas IIag klasė

Kamilė Diksaitė IIag klasė

Kristina Chaškauskaitė IIag klasė

Greta Chaškauskaitė IIag klasė

Aistė Remeikaitė IVbg klasė

Gerda Vitkauskaitė IVbg klasė

Edgaras Zavadzkas IVbg klasė

Justina Biekšaitė IVag klasė

Jovita Veličkaitė IVag klasė

Edvinas Kvedaravičius Ibg klasė

Martynas Petkevičius IVbg klasė

Ž.Maldonienė

„Mirono kelias“

Protmūšis

III vieta

I vieta

Zapolskaitė Gabija Iag klasė

Ringaitytė Emilija 7a klasė

Kelmelytė Alvita Iag klasė

Bulvinaitė Emilija 6a klasė

Dirsaitė Viktorija IIIag klasė

Bulvinaitė Emilija 6a klasė

Dirsytė Samanta 6a klasė

Puzonas Rapolas IIag klasė

Astrauskas Regimantas IIag klasė

Bagdžius Lukas Ibg klasė

Truncė Alanas IIag klasė

Dirsė Ernestas 8a klasė

Juonys Valius IIIag klasė

Gerda Vitkauskaitė

Raminta Mikailionytė

Simona Ogilbaitė

M.Juonienė

A.Cincilevičius

Lietuvos mokinių geografijos olimpiada

II vieta

Jovita Veličkaitė IVag klasė

O.Gustaitienė

Lietuvių kalbos ir literatūros 11-12 klasių olimpiada

II vieta

Jovita Veličkaitė IV ag klasė

G.Ivanauskienė

Respublikinis konkursas "Lietuvos kančių už laisvę ir netekčių istorija", rašinio kategorija

Paskatinamosios vietos laureatė

Jovita Veličkaitė IVa klasė

G.Ivanauskienė, V. Svinkūnienė

Lietuvos mokinių 54- oji chemijos olimpiada

II vieta

Raminta Mikailionytė Ivag klasė

Rima Kriptavičienė

Lietuvos mokinių 49—oji biologijos olimpiada

II vieta

Raminta Mikailionytė Ivag klasė

Danutė Zarauskienė

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada

III vieta

Raminta Mikailionytė IVag klasė

Virginija Svinkūnienė

Lietuvos mokinių 49-oji biologijos olimpiada

II vieta

Ieva Vilkaitė IIag klasė

Danutė Zarauskienė

Už pasiekimus lengvosios atletikos (kroso ir keturkovės) varžybose

Alytaus rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybos

II vieta

Bulvinaitė Emilija 6a

Bobnytė Indrė 8a

Goštautaitė Angelė 8a-išvyko

Zapolskaitė Gabija Iag

Dirsaitė Viktorija IIIag

Rugštelytė Jovita IVag

Asmeninėje įskaitoje

Bulvinaitė Emilija 6a- Iv.

Zapolskaitė Gabija Iag- Iv.

Dirsaitė Viktorija IIIag- Iv.

Rugštelytė Jovita IVag- IIv.

Dirsė Ernestas 8a

Truncė Alanas IIag

Šilalė Kipras 6a

Smolskus Marius IVag

Bagdžius Lukas Iag

Astrauskas Regimantas Iag

Marina Juonienė

A.Cincilevičius

Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybos

II vieta

Mergaičių tarpe

Vadeikaitė Gabija 8b klasė

Bulvinaitė Emilija 6a klasė

Dirsytė Samanta 6a klasė

Čeplikaitė Evita 6a klasė

Zdančiūtė Raminta 6a klasė

Volungevičiūtė Emilija 6a klasė

Marina Juonienė

Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos keturkovės varžybos

I vieta

Berniukų tarpe

Elijus Kurapka 7a klasė

Karolis Kilmonis 7a klasė

Tomas Kazlauskas 7a klasė

Dusevičius Erikas 7a klasė

Šilalė Kipras 6a klasė

Gediminas Šimkus 7a klasė

Lukas Kelmelis 6a klasė

Dirsė Aurelijus 6a klasė

A.Cincilevičius

Alytaus rajono savivaldybės II etapo pradinių klasių mokinių varžybos „Šviesoforas“

II vieta

Ignas Kamandulis 1a klasė

Kasparas Kelmelis 2a klasė

Redas Zalieckas 3a klasė

Urtė Baliukynaitė 4a klasė

Oksana

Miliauskienė

DIDŽIOSIOS NOMINACIJOS

Konkursas „Deklamuojam, dainuojam, piešiam...“, skirtą rusų poetui A.S. Puškinui.

Nominacija „Piešiam...“

I vieta

Greta Krūkonytė IIag klasė

Liucija Karašauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros 9-10 klasių olimpiada

III vieta

Greta Krūkonytė II ag klasė

Gitana Ivanauskienė

Rajoninio etapo dailės olimpiada

II vieta

Greta Krūkonyte IIag klasė

Rima Jomantienė

JA Alumni Lithuania vertina šio asmens puoselėjamas ir ugdomas lyderystės savybes

Pripažintas lyderis

Greta Krūkonytė IIag klasė

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada

I vieta

Aida Kašėtaitė IIIag klasė

Stasė Vitkauskienė

Lietuvos mokinių 49-oji biologijos olimpiada

II vieta

Aida Kašėtaitė IIIag klasė

Danutė Zarauskienė

Lietuvos mokinių 54-oji chemijos olimpiada

III vieta

Aida Kašėtaitė IIIag klasė

Rima Kriptavičienė

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas 5-8 klasių

I vieta

Miglė Venckutė 7a klasė

Gitana Ivanauskienė

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

Padėkos raštas

Miglė Venckutė 7a klasė

Gitana Ivanauskienė

Už sportinio žaidimo „Kvadratas“ pasiekimus

Alytaus rajono savivaldybės kvadrato varžybos

Alytaus rajono savivaldybės kvadrato varžybos

2015-2016 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų kvadrato zoninės varžybos

I vieta

I vieta

III vieta

Mergaičių komanda:

Paulina Dirsytė 6a klasė

Meida Šilanskaitė 6a klasė

Goda Balkutė 6a klasė

Emilija Volungevičiūtė 6a klasė

Evita Čaplikaitė 6a klasė

Justina Gecevičiūtė 6a klasė

Simona Zdančiūtė 6a klasė

Raminta Zdančiūtė 6a klasė

Brigita Šarkutė 6a klasė

Roberta Ragauskaitė 6a klasė

Ligita Kmieliauskaitė 6a klasė

Samanta Dirsytė 6a klasė

Emilija Bulvinaitė 6a klasė

Berniukų komanda:

Lukas Gabrys 6a klasė

Kastytis Protasevičius 6a klasė

Vilius Miliauskas 6a klasė

Tautvydas Platūkis 5a klasė

Eimantas Gecevičius

6a klasė

Nojus Serkovas 5a klasė

Pijus Mikailionis 6a klasė

Šilalė Kipras 6a

Dirsė Aurelijus 6a

Kelmelis Lukas 6a

Mikailionis Pijus 6a

Jakimavičius Paulius 6a

Dirsė Gediminas 5a

Marina Juonienė

Už mokinių pasiekimus krepšinio aikštelėje

Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio varžybos

Rajone

I vieta

Apskrityje, galutinėje įskaitoje

IV vieta

Valius Juonys

Mantas Tamulionis

Simas Miliauskas

Rimas Kazlauskas

Lukas Vaitulionis

Rokas Baranauskas

Marija Juonytė

Iveta Zalieckaitė

Aida Kašėtaitė

Almantas Jakimavičius

Alytaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų krepšinio varžybos

I vieta

Marius Smolskus IVag

Valius Juonys IIIag klasė

Mantas Tamulionis IIIag klasė

Simas Miliauskas IIIag klasė

Lukas Vaitulionis IIIag klasė

Vainius Kazakevičius IIag klasė

Andrius Kizalas IIag klasė

Nauris Jasionis IIag klasė

Elonas Sabandirovas Ibg klasė

Matas Levulis Ibg klasė

Aldas Strobeika Ibg klasė

Nojus Serkovas 5a klasė

Almantas Jakimavičius

Alytaus rajono bendrojo ugdymo merginų krepšinio varžybos

II vieta

Laura Ringaitytė 7a klasė

Indrė Bobnytė 8a klasė

Gabija Mickonytė Iag klasė

Alvita Kelmelytė Iag klasė

Viktorija Dirsytė IIIag klasė

Iveta Zalieckaitė IIIag klasė

Aušrinė Marija Juonytė IIIag klasė

A. Cincilevičius

Alytaus r. bendrojo lavinimo mokyklų merginų kalėdinis krepšinio turnyras 3x3 turnyras

III vieta

II vieta

Laura Ringaitytė 7a klasė

Gabija Mickonytė Iag klasė

Viktorija Dirsaitė IIIag klasė

Indrė Bobnytė 8a klasė

Marija Juonytė IIIag klasė

Iveta Zalieckaitė IIIag klasė

Alvita Kelmelytė Iag klasė

Algis Cincilevičius

Alytaus r. bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų kalėdinis krepšinio turnyras 3x3 turnyras

III vieta

Andrius Kizalas IIag klasė

Nauris Jasionis IIag klasė

Elonas Sabandirovas Iag klasė

Nojus Serkovas 5a klasė

Algis Cincilevičius

Labiausiai vertinamas žaidėjas – krepšininkas Valius Juonys IIIag klasė

Už verslumą, už idėjas, už ateities verslo vystymą

mokomųjų bendrovių prezidentai: Greta Krūkonytė IIag klasė, Gabija Remeikaitė IIag klasė, Greta Jarmalavičiūtė Iag klasė, Dominyka Dabravolskaitė IIIag klasė

Modestas Raudonis

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra"

I vieta

Kasparas Kelmelis 2a klasė – geriausias rezultatas rajone

Jurga Diksienė

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra"

I vieta

Tomas Lugauskas 8b klasė – geriausias rezultatas Alytaus rajone

Rūta Juonienė

Mokinių užimtumo programa „Įdomioji matematika“

I vieta

6-8 klasių komanda:

Evita Čaplikaitė 6a klasė

Karolis Kilmonis 7a klasė

Tomas Lugauskas 8b klasė

A.Bieliauskaitė

R. Juonienė

Už iniciatyvią, aktyvią veiklą gimnazijos gyvenime - Simona Ogilbaitė IVbg klasė

Respublikinis konkursas "Lietuvos kančių už laisvę ir netekčių istorija", rašinio kategorija

Paskatinamosios vietos laureatė

Simona Ogilbaitė, IVb kl

Gitana Ivanauskienė, Virginija Svinkūnienė

Už dalyvavimą nacionaliniamse konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“

Padėka

Simona Ogilbaitė

IV bg klasė

Virginija Svinkūnienė

Televizijos konkurso „Lietuvos 1000-mečio vaikai“ dalyvė IV bg mokiniai – Simona Ogilbaitė,

DIDŽIAUSIOS NOMINACIJOS

2016 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada

I laipsnio diplomas

Rapolas Puzonas

Raimundas Jomantas

Technologijų olimpiados savivaldybės etapas

I vieta

Rapolas Puzonas IIag klasė

Raimundas Jomantas

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas ,,Dainų dainelė‘‘ IV etapas

dalyvis

Lukas Zapolskas IVag klasė

Daiva Laniauskienė